درآمد سایت یا اپلیکیشن دیوار چقدر است؟

تلفای چیست؟
دی ۳, ۱۳۹۶

درآمد سایت یا اپلیکیشن دیوار چقدر است؟

آیا میدانید درآمد سایت دیوار چقدر است؟

دیوار در سال ۱۳۹۲ شروع به فعالیت کرد. اپلیکیشن دیوار متعلق به شرکت عدد می باشد و خود شرکت عدد متعلق به سایت کافه بازار می باشد.

در زمان انتشار این متن سایت دیوار رتبه ۹ در میان سایت های داخلی را از سایت الکسا بدست آورده و رتبه جهانی آن در حدود ۸۰۰ می باشد.

وب سایت دیوار آگهی های خود را به چند دسته طبقه بندی کرده است که این دسته ها به شرح زیر می باشد.

ثبت آگهی رایگان

ثبت آگهی برای بیشتر دسته بندی های آن رایگان بوده و کاربران میتوانند آگهی های خود را به صورت رایگان در سایت ثبت نمایند. سایت دیوار برای بیشتر دیده شدن آگهی ها پلن هایی را در نظر گرفته که میتوان به “نردبان”، “فوری” و “لینکدار” اشاره کرد.

با نردبان کردن آگهی خود در دیوار، بدون در نظر گرفتن تاریخ انتشار آگهی، آگهی شما برای مدتی در بالای همه آگهی ها نمایش داده می شود. همچنین اگر شما از قسمت “فوری” آگهی خود را ثبت نمایید، در کنار آگهی شما علامتی با نام فوری نمایش داده می شود. علاوه بر این در دسته بندی های آگهی های فوری هم آگهی شما به نمایش در خواهد آمد.

ثبت آگهی پولی

برای ثبت آگهی در دسته بندی استخدام و دسته بندی خدمات تا این زمان سایت دیوار مبلغی معادل ۱۰ تا ۱۵ هزارتومان دریافت میکند و آگهی را نمایش می دهد.

 

اپلیکیشن دیوار فقط از سایت کافه بازار بالای ۱۵ میلیون نصب داشته، همچنین خیلی از کاربران آن از طریق سایت های مختلف و یا از طریق خود سایت دیوار اقدام به نصب این اپلیکیشن کرده اند.

در اینجا میخوام به یک حساب کتاب سرانگشتی بپردازیم. این اطلاعات حدسی بوده و شاید اعداد به دست آمده متفاوت تر از واقعیت باشد.

با در نظر گرفتن این که اپلیکیشن دیوار روزانه ۱۰ میلیون کاربر فعال داشته باشد. از این ده میلیون کاربر اگر در نظر بگیریم یک سوم آنها از نردبان، فوری و یا ثبت آگهی در دسته بندی های خاص که رایگان نیستند استفاده کنند و همچنین ما در نظر بگیریم که هر کاربر فقط یک آگهی ثبت کرده باشد. به عددی در حدود سه میلیون و نیم میرسیم. اگر میانگین درآمد از هر آگهی را ۶ هزارتومان در نظر بگیریم، با عدد جالبی رو به رو میشیم که درآمد تقریبی سایت دیوار را در یک روز نشان می دهد. باز هم لازم میدونیم که اشاره کنیم این اعداد دقیق نیست و فقط در حد حدس و گمان است.

شرکت برنامه نویسی اپکار پذیرای سفارش شما دوستان عزیز در خصوص طراحی سایت و اپلیکیشن مشابه سایت دیوار با نازل ترین و رقابتی ترین قیمت می باشد.

مراحل ساخت اپلیکیشن و سایتی مشابه به دیوار

  1. تحلیل و بررسی سیستم مورد نیاز شما
  2. برنامه نویسی پنل مدیریت و وب سرویس ها
  3. برنامه نویسی و طراحی سایت
  4. برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن اندروید
  5. برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن ios
  6. تهیه سرور مناسب برای اپلیکیشن دیوار

در صورتی که در این زمینه سوالی داشتید، تیم فنی شرکت اپکار با کمال میل پاسخگو به سوالات شما عزیزان می باشد

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید