چگونه از اپلیکیشن اندرویدی و آی او اس خود پول در بیاریم
اسفند ۲۲, ۱۳۹۵
برنامه نویسی اندروید
فروردین ۲۸, ۱۳۹۶

می توان استارتاپ را به معنی کسب و کار و یا شرکت نوپا معرفی کرد.

هیچ تاییدی وجود ندارد که استارتاپ در حوزه فناوری اطلاعات باشد ولی به دلیل استقبال و رشد شرکت هایی در زمینه فناوری اطلاعات استارتاپ را با نام شرکت های فناوری اطلاعات می شناسند.

در کل استارتاپ چیزی نیست جز کارآفرینی.

ویکیپدیا نیز استارت آپ را یک تجارت نوپا در قالب یک کمپانی، شراکت یا سازمان موقت تعریف می‌کند که در پی ایجاد و راه‌اندازی یک مدل تجاری جدید در زمینه‌ی خاصی است. ویکیپدیا نیز نوآوری را به عنوان شاخصه‌ی اصلی استارت آپ عنوان کرده و به این نکته اشاره کرده که در باور عمومی، استارت‌آپ‌ها معمولا ماهیتی مرتبط با فناوری دارند؛ اما این موضوع همیشهه صحت ندارد. این دایره‌المعارف اینترنتی درونمایه‌ی استارت آپ را در جاه طلبی، نوآوری و تلاش برای رشد در سطح جهانی تعریف کرده است.

آمار جهانی می‌گوید که از هر ۱۰۰ استارت آپ ۹۰ تا از آنها شکست می‌خورند، و از ۱۰ تای باقی مانده فقط شاید یکی از آن‌ها به موفقیت استارت آپ‌های معروفی مثل آمازون و فیسبوک و گوگل برسند. اکثر استارت آپ ها هیچ وقت نمی‌توانند مشتریان زیادی را جذب کنند.

در کشورمان نیز این روزها شاهد ظهور استارت آپ‌های متعددی هستیم. حتی کمپانی‌هایی نیز وجود دارند که در صورت مقبول بودن طرح و آنچه که استارت آپ در پی رسیدن به آن است، درصدد حمایت از این کسب و کار برمی‌‌آیند. با یک گشت و گذار ساده در اینترنت می‌توان نمونه‌های موفق استارت آپ‌های داخلی را نیز مشاهده کرد. توسعه‌ی یک ایده و راه‌اندازی یک استارت آپ پیش از داشتن ایده و ابزار، نیازمند خودباوری است. در صورتی که شما نیز ایده‌ای دارید، می‌توانید با سنجش تمام جوانب، استارت آپ خود را راه‌اندازی کرده و به عنوان یک کارآفرین شناخته شوید. کشورمان ایران در بسیاری از زمینه‌ها مکان بکری برای راه‌اندازی و ارائه‌ی سرویس‌های مختلف است.

گروه برنامه نویسی اپکار آماده اجرای پروژه های استارتاپی شما عزیزان با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها است و از استارت آپ های نو پا حمایت میکند

برگرفته از سایت ZoomIt